Ģimenes diena.


15. maijā mēs godinājām ģimeni un aicinājām aizdomāties par tās lielo nozīmi sabiedrībā. Lasītājiem bija dota iespēja zīmēt ģimenes ģerboni. 
Visi varēja apskatīt zīmējumu izstādi „ Manas dzimtas koks”, ko veidoja Indras un Varavīksnes vidusskolu pirmsskolas un sākumskolas bērnu darbi.
 Vislielāko prieku sagādāja tikšanās ar Olgas un Jevģenija Podjavu ģimeni, kura audzina 8 bērnus : Mariju, Pāvelu, Dominiku, Faustinu, Mareku, Terēzi, Bernadettu un Julianu. Ciemos atnāca vecmāmiņa Veronika, skolotājas, ģimenes draugi un meitene Džulija no Itālijas, kura jau no augusta dzīvo šajā viesmīlīgajā ģimenē un mācās Varavīksnes vidusskolā.
Podjavu ģimenes bērnu radošu darbu lielu izstādi var apskatīt mūsu bibliotēkas lasītavā otrajā stāvā. Talantīgi bērni gan dziedāja, gan dejoja, spēlēja vijoli un lasīja dzejoļus. Tikšanās ar šo draudzīgo ģimeni, mēs sapratām, cik daudz laika un uzmanības ir jāveltī bērnu spēju un talantu izkopšanai, kā arī cildeno rakstura īpašību veidošanai.
Paldies visiem, kas vēlējās apzināties savas dzimtas saknes. Sākums ir likts. Turpmāk aicinām izpētīt savu talantu pirmsākumus. Kļūsim daudz bagātāki un stiprāki, ja uzzināsim visu par vecāku, vecvecāku un vecvecvecvecāku arodu, profesiju, nodarbošanos un talantiem.
Šoreiz labi pastrādāja un atsūtīja mums darbiņus 12 bērni no Indras vidusskolas  un 8 skolēni no Varavīksnes vidusskolas.
Jūs esat īstie savas dzimtas patrioti !!!
 Savu dzimtas koku veidoja:

Bērni no Indras skolas

 

     Arina Kangizere      
                                   Timurs Begunovs                                  
Kangizere Marta                                   Arina Zalboviča
Kuprijanovs Sergejs                             Aivars Čunčuls
        Darja Lune                      Pļaviniece Viktorija
            Sapožnikovs Deniss                              Bartulis Aleksejs
     Anna Makņa                                          Milana Šemele       
                

Varavīksnes skolēni

Daniils Pantelejenko,
Tatjana Zinčenko
Evija Petkune
Arnis Vilmsnis
Artemijs Kozačuks
Ksenija Andžāne
Valērijs Čurčelis
Anna Kozačuka

Paldies par sadarbību !

Komentāri