KATES TALANS UN SIRSNĪGUMS

Visā pasaulē ir cilvēki, kuri sapņo kļūt par māksliniekiem. Taču katrai profesijai vajadzīgs talants, nepieciešamie apstākļi un iekšējā motivācija. Bērnībā ikviens no mums lielākā vai mazākā mērā pievērsās zīmēšanai, taču vēlāk šo pārbaudījumu vai nu turpināja, vai nu atstāja bērnības sola plauktā. 
27. oktobrī Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā  tika atklāta jaunās mākslinieces Kates Volkovas zīmējumu izstāde ”Dzīve manā fantāzijā”. 
Kati nu jau var dēvēt par mākslinieci, jo no pašas agrās mazotnes viņa prata nodarbināt sevi patstāvīgi, pievēršoties savu fantāziju attēlošanai uz papīra.  Šodien Kate turpina šo pārbaudījumu un viņas dvēsele manāmi gūst gandarījumu savā vaļaspriekā.
Kate Volkova dzīvo un mācās Lielvārdē. Paralēli mācībām vispārizglītojošā skolā, Kate  apgūst mākslas profesionālās ievirzes Lielvārdes novada mākslas skolā. Savā brīvajā laikā meitene glezno dabas ainavas, zīmē savas fantāzijas augļus un mīļdzīvniekus,  attēlo iespaidus pēc koncertiem. 
Taču Kates lielākais nopelns ir labdarības projekta Eurika atbalsts, kur Kate ir iesniegusi pašas zīmēto Ziemassvētku kartiņu ar iespēju to pārdot un nopelnīto naudiņu ziedot bērnu slimnīcai, tādējādi palīdzot cilvēkiem visā Latvijā. 

Nākotnē Kate vēlas redzēt sevi grāmatu ilustratores lomā. Iedvesmu Katei sniedz Margaritas Stārastes unikālie teksti un zīmējumi, par ko liek manīt viņas izstādītie darbi Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā. Kate  ir ļoti talantīga un sirsnīga. Viņa prot atklāt savu dvēseli, prot stāstīt par savām fantāzijām, viņa ir neatkārtojama savas ģimenes un novada personība ar jau manāmiem nopelniem un skaidru motivāciju nākotnei. Kates radošo prasmi arī var vērot  Laura Valtera video klipā “Ziemassvētki manā ielā”. Pateicamies Katei un viņas ģimenei par lielisku izstādi, kura būs apskatāma KNCB otrajā stāvā līdz 25. novembrim.Komentāri